Turniej 2021

 


Dziękujemy za udział w

X MISTRZOSTWACH POLSKI w Piłce Nożnej Branży Kolejowej

o PUCHAR POLSKIEJ IZBY PRODUCENTÓW URZĄDZEŃ I USŁUG NA RZECZ KOLEI

pod patronatem

 

Puchar dla Poznania!

FPS- H. Cegielski zdobywcą tytułu Mistrza Polski!

Po dwuletniej przerwie wróciły Mistrzostwa Polskie Branży Kolejowej w Piłkę Nożną. Po raz dziesiąty. Kolejny raz na obiektach Zawiszy w Bydgoszczy.

Tym razem do rywalizacji w jubileuszowej edycji przystąpiło osiem ekip z całego kraju, które zostały podzielone na dwie grupy. System rozgrywek był prosty bowiem z każdej grupy do półfinału awansowały po dwie ekipy.

W grupie pierwszej rywalizowały drużyny:

  • Harting Polska Sp. z o.o.
  • PKP LHS Sp. z o.o.
  • PKP Intercity SA
  • Aldesa Services Polska

Zwycięzcą rywalizacji w tej grupie, z kompletem 9 punktów, okazała się drużyna PKP Intercity SA. O drugie miejsce rywalizowały natomiast – Harting I PKP LHS, które w bezpośredniej rywalizacji nie wyłoniły zwycięzcy (padł remis 2:2). Obie uzyskały po 4 punkty jednak to PKP LHS wyszedł z gryp dzięki lepszemu bilansowi bramek.

W grupie B natomiast rywalizowały zespoły:

  • FPS H. Cegielski – Fabryka Pojazdów Szynowych
  • Kopacki Przedsiębiorstwo Inżynierii Budowlanej
  • Energo Mechanik o. Fablok
  • Koleje Wielkopolskie

Tutaj do półfinału, bez straty punktów, awansowała ekipa FPS H. Cegielski. Natomiast o awansie Kolei Wielkopolskich kosztem Energo Mechanik,  zadecydowała jedna bramka na korzyść przedstawicieli przewoźnika, bowiem obie ekipy uzyskały po  4 punkty. W meczu bezpośrednim między padł wynik  4:4.

Z półfinałów zwycięsko wyszły ekipy FPS-H. Cegielski, który wygrał z PKP LHS oraz PKP Intercity po ciężkim boju i jednobramkowym zwycięstwie nad Kolejami Wielkopolskimi.

Po zaciętej rywalizacji, niekwestionowanym zwycięzcą całego turnieju została drużyna reprezentująca FPS H. Cegielski – Fabrykę Pojazdów Szynowych, która pokonała w finale zespół PKP Intercity SA 6:3. Na trzecim miejscu znalazł się team z Kolei Wielkopolskich, który wygrał z PKP LHS 5:2.

Nagrody indywidulane odebrali natomiast:

Najlepszy Bramkarz: Rafał Łabencki (Koleje Wielkopolskie)

Najlepszy Piłkarz: Radosław Krzysztoń (FPS H. Cegielski)

Najlepszy Strzelec: Karol Chojecki (PKP Intercity SA)– 13 bramek

 

 

FPS Cegielski zwycięzcą X Mistrzostw Polski w Piłkę Nożną Branży Kolejowej [ZDJĘCIA]

Więcej zdjęć możecie zobaczyć na: RAPORTKOLEJOWY.PL 

 

Celem Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej Branży Kolejowej jest integracja branży kolejowej, promocja sportu, zdrowej rywalizacji oraz umożliwienie nawiązania wartościowych kontaktów interpersonalnych. Z roku na rok wydarzenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród zawodników i sponsorów. W ostatniej IX edycji wzięło udział 20 drużyn z całej Polski oraz liczne grono sponsorów. Dzięki ich zaangażowaniu możemy zapewnić uczestnikom profesjonalną opiekę i nagrody. Kadrę sędziowską na najwyższym poziomie zabezpieczamy dzięki współpracy z PZPN.

X edycja Mistrzostw tradycyjnie odbędzie się na bydgoskim Stadionie „ZAWISZA”. Rozgrywki grupowe odbędą się na boiskach treningowych, zaś mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe i finały zostaną rozegrane na płycie głównej Stadionu im. Zdzisława Krzyszkowiaka – w miejscu, w którym odbywały się mecze reprezentacji, spotkania ekstraklasy i europejskich pucharów oraz największe lekkoatletyczne zawody.

Rywalizacja sportowa to nie tylko idealny sposób na integrację środowiska kolejarskiego, ale również możliwość promowania firmy. Nawiązane podczas Mistrzostw znajomości mogą realnie przełożyć się na sukcesy w pracy zawodowej, dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach oraz delegowania pracowników – sportowców z Państwa firmy.

Zgłoszenia drużyn przyjmuje:
Anna Modrzejewska
tel. 501 797 551
e-mail: a.modrzejewska@izbakolei.pl

SPONSORZY

 

PATRONAT

 

DRUŻYNY 2021